Wie zijn we

Taina Verbesselt

People Experience
+32 476 37 35 99
Taina.Verbesselt@volvocars.com

Algemeen coördinatie energy@volvo

Isabelle De Scheirder

Assistant Plant Management Team 
 +32 474 65 36 78
isabelle.de.scheirder@volvocars.com

Algemeen coördinatie energy@volvo
Verantwoordelijk voor slaaptraject

Dirk Peelman

Quality – Superintendent BIW
+32 473 99 54 53
dirk.peelman@volvocars.com

Verantwoordelijk voor WALK

Luc Verschraegen

Incoming Material Quality
+32 (0)9 250 22 14
luc.verschraegen@volvocars.om

Verantwoordelijk voor WALK

Frederick Marchant

Shiftleader Final Assembly B-Shift
+32 477 698 401
Frederick.Marchant@volvocars.com

Verantwoordelijk voor RUN

Steven De Croocq

Maintenance Engineer
+32 477 68 13 08
steven.de.croocq@volvocars.com

Verantwoordelijk voor CYCLE, BIGGEST MOVER & Ridley/Bioracer contactpersoon

 

Geert Du Pré

Maintenance Assistant
+32 476 63 09 91
geert.du.pre@volvocars.com

Verantwoordelijk voor CYCLE

Joeri Nobels

Leerbegeleider Plant Academy
+32 (0)9 250 70 41
jnobels@volvocars.com

Verantwoordelijk voor CORE WORKOUT & Rugtraject

Hendrik Verschelde

Supervisor Final Assembly
+32 (0)9 250 32 71
hendrik.verschelde@volvocars.com

Verantwoordelijk voor RUN

Willem Verstraete

VT Specialist GA
+32 476 93 10 21
willem.verstraete@volvocars.com

Verantwoordelijk voor RUN

Koen Cocquyt

ME Battery Center
+32 474 71 16 58
Koen.cocquyt@volvocars.com

Verantwoordelijk voor BIGGEST MOVER & CYCLE

Hilde Derave

Super Intendent Quality Operations T&F VCG
+32 473 79 12 50
hilde.derave@volvocars.com

Algemene ondersteuning energy@volvo

Mohamed Benamar

Teambegeleider Warehouse
+32 474 66 10 24
mohamed.benamar@volvocars.com

Verantwoordelijk voor RUN

Arjen Willems

Teambegeleider Final Assembly
+32 475 88 27 01
arjen.willems@volvocars.com

Verantwoordelijk voor CORE WORKOUT & Rugtraject

Pascal De Cooman

Supervisor Plant Academy
+32 497 85 27 21
pascal.de.cooman@volvocars.com

Verantwoordelijk voor Voedingstraject