Wie zijn we

Taina Verbesselt

People Experience | Central
+32 476 37 35 99
Taina.Verbesselt@volvocars.com

Algemeen coördinatie energy@volvo

Isabelle De Scheirder

Assistant Plant Management Team | Manufacturing
 +32 474 65 36 78
isabelle.de.scheirder@volvocars.com

Algemeen coördinatie energy@volvo

Dirk Peelman

Quality – Superintendent BIW
+32 473 99 54 53
dirk.peelman@volvocars.com

Verantwoordelijk voor WALK

Luc Verschraegen

Incoming Material Quality
Plant Launch QYC Gent
+32 (0)9 250 22 14
luc.verschraegen@volvocars.om

Verantwoordelijk voor WALK

Frederick Marchant

Final Assembly Production|Volvo Car Gent
Shiftleader Final Assembly B-Shift
+32 477 698 401
Frederick.Marchant@volvocars.com

Verantwoordelijk voor RUN

Steven De Croocq

Maintenance Engineer
BBTK I Volvocar Gent
+32 477 68 13 08
steven.de.croocq@volvocars.com

Verantwoordelijk voor CYCLE

Geert Du Pré

Maintenance Assistant
+32 476 63 09 91
geert.du.pre@volvocars.com

Verantwoordelijk voor CYCLE

Joeri Nobels

Leerbegeleider Plant Academy
+32 (0)9 250 70 41
jnobels@volvocars.com

Verantwoordelijk voor CORE WORKOUT

Hendrik Verschelde

Supervisor PT
+32 (0)9 250 32 71
hendrik.verschelde@volvocars.com

Verantwoordelijk voor RUN

Willem Verstraete

VT Specialist GA2
+32 476 93 10 21
willem.verstraete@volvocars.com

Verantwoordelijk voor ALGEMENE ONDERSTEUNING

Sven Spillebeen

VCMS teamwork expert & E-learning specialist
+32 (0)9 250 71 85
sven.spillebeen@volvocars.com

Verantwoordelijk voor Website & digitale media

Hilde Derave

Super Intendent Quality Operations T&F VCG
+32 473 79 12 50
hilde.derave@volvocars.com

Algemene ondersteuning energy@volvo

Koen Cocquyt

ME Battery Center
+32 474 71 16 58
Koen.cocquyt@volvocars.com

Verantwoordelijk voor BIGGEST MOVER